Ви є тут

Про нас

Кредитна спілка «Фінанасова підтримка» створена у жовтні 2004 року, у грудні 2004 року зареєстрована як суб’єкт ринку фінансових послуг. До 2006 року фінансова діяльність кредитної спілки мала стратегічний напрямок у взаємному кредитуванні засновників та не виходило у широкий загал. Незважаючи на вузьку направленість фінансування, у цей період КС «Фінансова підтримка» входила у десятку лідерів по об’єму кредитного та депозитного портфелів серед понад 830 зареєстрованих кредитних спілок. Кредитний портфель на той час складав 42 млн грн, депозитний портфель 28 млн грн, пайовий капітал 14 млн грн.

 

У 2008 році, спостережною радою КС «Фінансова підтримка» було прийнято рішення про розробку та введення нових напрямків кредитування для більшого залучення мешканців міста Харкові та області.

 

Завдяки тому, що головною метою нових програм було не залучення депозитних коштів, а надання кредитів, розвиток цього напрямку має успіх. Однак і виплата відсотків за депозитними договорами і повернення коштів після закінчення  дії депозитного договору – виконувалися без затримок.

 

На 2009 рік кредитна спілка нараховувала декілька сотен членів, кредитний портфель мав розмір більше ніж 65,7 млн грн, депозитний портфель мав розмір більше ніж 34 млн грн.

 

З 2010 року біла відкрита програма кредитування членів кредитної спілки на придбання нових автомобілів, підписано договори співпраці з більше ніж 30 автосалонами міста Харкова та більше ніж з 10 страховими компаніями. На кінець 2011 року КС «Фінансова підтримка» було видано  247  кредитів на придбання нового авто.

 

На сьогодні, в кредитній спілці працюють досвідчені та висококваліфіковані фахівці з питань кредитування та фінансового менеджменту.

 

Місія КС «Фінансова підтримка» - надання фінансових послуг мешканцям м. Харків та області для задоволення їх споживчих та комерційних потреб з урахуванням можливостей та умов кожного звернення.

 

Стратегічна задача, яку ставить керівництво кредитної спілки її працівникам – це допомога та підтримка її членів у вигляді консультацій, глибокого аналізу обставин звернення, а також розробка індивідуальних умов співпраці, які б були вигідні обом сторонам.

О
ф
о
р
м
и
т
ь
к
р
е
д
и
т