Ви є тут

Нова Hyundai Elantra вперше стала гібридною


У Голлівуді відбулася прем’єра Hyundai Elantra сьомого покоління. Новинка перебралася на нову платформу, збільшилася в розмірах, отримала новий кузов в стилі чотиридверного купе з похилим дахом і сильно нахиленими задніми стійками.

 

Заодно модель обзавелася новою технікою і гібридною модифікацією.

Дизайн екстер’єру зазнав кардинальних змін.

 

Elantra, що змінила покоління, приміряла нову фірмову стилістику Parametric Dynamics, характерні риси якої – три лінії з боків, що з’єднуються в одній точці, і гострі грані.

 

Решітка радіатора з тривимірним малюнком відтепер займає практично всю передню частину.


 

З переїздом на нову архітектуру седан став більшим: в довжину додав 56 міліметрів, а в ширину – 25 міліметрів. Збільшилася і колісна база – тепер вона складає 2 720 міліметрів. При цьому Elantra на 20 міліметрів нижча від попередника. Габарити моделі сьомого покоління такі: довжина – 4676, ширина – 1826, висота – 1435 міліметрів.

 

У салоні нової Elantra з’явилися два 10,25-дюймові екрани під спільним склом. Перший відведено під віртуальну панель приладів, другий – під мультимедійну систему.

 

Однак така конфігурація передбачена тільки для топових версій, а для простіших – дисплей діагоналлю вісім дюймів.

 

Однак незалежно від рівня оснащення мультимедійний комплекс підтримує Apple CarPlay і Android Auto.


 

Список обладнання розширився.

  • До нього увійшли камера заднього виду,
  • система інтелектуального управління світлом,
  • система автоматичного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів,
  • система утримання автомобіля в смузі з можливістю автоматичного підрулення,
  • а також система моніторингу стану водія.
  • Крім того, Elantra отримала бездротову зарядку для смартфона,
  • аудіосистему Bose з вісьмома динаміками і цифровий ключ, який дозволяє розблокувати замки і запустити двигун через додаток на телефоні.

 

Вперше в історії Elantra стала гібридною. До складу нової силової установки увійшли 1,6-літровий бензиновий двигун з безпосереднім уприскуванням і електромотор сумарною потужністю 141 кінська сила і 264 Нм крутного моменту.

 

Електромотор живить батарея ємністю 1,32 кіловат-години. Гібридний седан, укомплектований шестиступінчастим «роботом», витрачає 4,7 літра пального на 100 кілометрів пробігу.

 

Крім гібридної модифікації, на ринку з’явиться і бензинова версія, оснащена 150-сильним дволітровим мотором в тандемі з варіатором. Пізніше в сімейство додадуть «заряджену» Elantra N.

 

Старт виробництва Hyundai Elantra запланований на осінь цього року, а продажі на домашньому ринку і в США почнуться в четвертому кварталі.

 

Якщо у вас є мрія придбати новий автомобіль, ми завжди готові надати нашим клієнтам оптимальні умови кредитування.


Подробиці у наших фахівців за тел. (050) 302-83-20, (050) 323-32-44

О
ф
о
р
м
и
т
ь
к
р
е
д
и
т